fbpx

Centrum Lingwistyczne Krzysztof Pasiewicz

Tłumaczenia dokumentów samochodowych Wrocław

Tłumaczenia dokumentów samochodowych Wrocław

Tłumaczenia dokumentów samochodowych Wrocław

Oferujemy Klientom profesjonalne tłumaczenia dokumentów samochodowych. Usługa tego rodzaju okazuje się bardzo pomocna w sytuacji zakupu auta sprowadzonego z zagranicy czy też przeprowadzki do innego kraju. Działamy na terenie całego kraju, w tym również we Wrocławiu. Mieszkańcy tego miasta mogą się do nas zwrócić zarówno w sprawie przekładu językowego prawa jazdy, jak i w związku z potrzebą przetłumaczenia dowodu rejestracyjnego. Nasi doświadczeni tłumacze dokonują rzetelnych przekładów z takich języków jak:

Szybkie wyszukiwanie

W celu ułatwienia korzystania z usług naszego biura lingwistycznego stworzyliśmy specjalną wyszukiwarkę dokumentów. Wystarczy, że klient z Wrocławia poda kilka podstawowych informacji dotyczących dokumentu, który ma zostać przetłumaczony, a dokładnie:

  • rodzaj dokumentu, np. prawo jazdy,
  • kraj pochodzenia dokumentu,
  • język źródłowy dokumentu,
  • języka docelowy dokumentu.

Indywidualna wycena

Jeżeli dany dokument samochodowy znajduje się w bazie, kolejnym krokiem jest wysłanie do nas jego skanu. Natomiast w przypadku, gdy nie widnieje on w systemie, podejmujemy się indywidualnej wyceny tłumaczenia. Działamy więc szybko i skutecznie, niezależnie od sytuacji. Dzięki takiemu podejściu klienci biura tłumaczeń we Wrocławiu zyskują pewność, że sprawnie oraz poprawnie uporają się z formalnościami wynikającymi z okoliczności zakupu samochodu z zagranicy.

Tłumaczenie w dobrej cenie

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat związanych z tłumaczeniem dokumentów samochodowych. Przeciwnie, dla naszych Klientów, również tych z Wrocławia, przygotowaliśmy specjalne oferty cenowe, które zawierają liczne rabaty i promocje.

Wykonujemy także:

Tłumaczenia dokumentów samochodowych Katowice

Wykonujemy tłumaczenia dokumentów samochodowych, które w sposób szczególny przydatne są ludziom zamierzającym osiedlić się w innym kraju, bądź też zdecydowanym na zakup auta zza granicy. Nasze usługi świadczymy w całej Polsce, a więc także w Katowicach. W skład zespołu doświadczonych tłumaczy wchodzą także specjaliści z zakresu tłumaczenia dokumentów samochodowych, w tym również dowodu rejestracyjnego.

Język przekładu

Zachęcamy do kontaktu wszystkich mieszkańców Katowic, którzy potrzebują rzetelnego przekładu dokumentów z następujących języków:

Oraz tłumaczenia z wielu dziedzin:

Tłumaczenia wykonywane są z języka polskiego na języki obce i odwrotnie.

Sprawne działanie

Dzięki specjalnej wyszukiwarce dokumentów, korzystanie z naszych usług stało się jeszcze łatwiejsze. Klient z Katowic jest w tym celu proszony o podanie podstawowych informacji dotyczących dokumentu, takich jak:

  • rodzaj dokumentu, np. prawo jazdy,
  • kraj pochodzenia dokumentu,
  • język źródłowy dokumentu,
  • języka docelowy dokumentu.

Systemowo lub indywidualnie

W sytuacji gdy wzór danego dokumentu samochodowego dostępny jest w bazie, należy wysłać skan do naszego biura lingwistycznego. Jeśli dokumentu nie ma w systemie, podejmujemy się indywidualnej wyceny. Nasze działania charakteryzują się szybkością i skutecznością, bez względu na sytuację. Mieszkańcy Katowic mogą więc z naszej strony liczyć na profesjonalne tłumaczenia dokumentów samochodowych.

Dobra cena tłumaczenia

Nie pobieramy dodatkowych opłat z tytułu tłumaczenia dokumentów specjalistycznych, w tym również dokumentów samochodowych. Klienci z Katowic mogą za to liczyć na atrakcyjne promocje cenowe.