fbpx

Centrum Lingwistyczne Krzysztof Pasiewicz

Tłumaczenie CV Wrocław

Wśród mieszkańców Wrocławia z pewnością nie brakuje zdolnych i ambitnych osób, które chciałyby rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowym koncernie, bądź też poza granicami Polski. Pierwszym krokiem ku realizacji tego planu jest przygotowanie reprezentacyjnych dokumentów, i to nie tylko pod kątem treści, ale także tłumaczenia.

Dokumenty rekrutacyjne w 5 językach

Z wyzwaniem tłumaczenia CV oraz listu motywacyjnego najlepiej zwrócić się do naszego biura lingwistycznego, które posiada w tym zakresie wieloletnie doświadczenie. Dokonujemy przekładów dokumentów rekrutacyjnych na takie języki jak:

Dziś zamawiasz, jutro otrzymujesz

Dodatkowo tłumaczymy w powyższych językach także dyplomy zawodowe czy dokumenty potwierdzające ukończenie różnego rodzaju kursów zawodowych. Oferujemy stałe atrakcyjne ceny, dzięki czemu z naszych usług mogą skorzystać również studenci i inne osoby będące dopiero na starcie swojej kariery zawodowej. Organizujemy liczne akcje promocyjne, w tym “dziś zamawiasz – jutro otrzymujesz tłumaczenie”.

Czas to pieniądz

Zapraszamy wszystkie osoby z Wrocławia, którym zależy na sprawnym i rzetelnym przetłumaczeniu CV i listu motywacyjnego. W tym przypadku powiedzenie “czas to pieniądz” wydaje się być szczególnie trafne.

Wykonujemy także:

TŁUMACZENIE CV KATOWICE

Zapewne wśród mieszkańców Katowic jest wiele zdolnych osób, które marzą o rozpoczęciu kariery w międzynarodowej firmie, czy też przeżyć zawodową przygodę też poza granicami kraju. Podstawowym krokiem w tym kierunku jest przedstawienie potencjalnemu pracodawcy atrakcyjnego CV, najlepiej w jego języku. Wymagane jest więc profesjonalne tłumaczenie dokumentów rekrutacyjnych.

Kariera w kilku językach

Zarówno tłumaczenie CV, jak i przekład językowy listu motywacyjnego to specjalność naszego biura lingwistycznego. Posiada w tym obszarze bogate doświadczenie. Biegle posługujemy się takimi językami jak:

  • angielski,
  • niemiecki,
  • francuski,
  • rosyjski,
  • ukraiński.

Tłumaczenie na następny dzień

Zajmujemy się także tłumaczeniem dyplomów zawodowych, a także certyfikatów i innych dokumentów potwierdzających umiejętności kandydata do pracy. Oferujemy wysoką jakość w stałej i przystępnej cenie. Ze względu na regularne promocje i akcje rabatowe, nasze usługi są dostępne także dla studentów z Katowic.

Szansa na zawodowy sukces

Zapraszamy osoby z Katowic, które zamierzają aplikować do międzynarodowej firm, a tym samym potrzebują rzetelnego tłumaczenia CV i listu motywacyjnego. Współpraca z nami to szansa na znalezienie wymarzonej pracy.

Nasi tłumacze operują najpopularniejszymi językami europejskimi:

Oraz tłumaczenia z wielu dziedzin: