fbpx

Centrum Lingwistyczne Krzysztof Pasiewicz

Tłumaczenia biznesowe Wrocław

Tłumaczenia biznesowe Wrocław

Tłumaczenia biznesowe Wrocław

Przedsiębiorcom pragnącym nawiązywać współpracę z zagranicą polecamy tłumaczenia biznesowe – usługi na profesjonalnym poziomie. Realizujemy tłumaczenia dla firm w całej Polsce, również dla klientów z Wrocławia. Oferujemy Państwu przekłady z najpopularniejszych języków europejskich:

W CLKP zrealizujemy dla Państwa zarówno tłumaczenia ustne biznesowe, jak i pisemne. Oprócz tego prawnicze, techniczne oraz przysięgłePonadto oferujemy przekłady specjalistyczne z takich dziedzin jak medycyna, informatyka, motoryzacja, chemia, biznes, ekonomia czy handel.

Zachęcamy także do skorzystania z naszej usługi biura tłumaczeń online. Jest ona dużo wygodniejsza – dzięki przesłanie dokumentów za pośrednictwem strony internetowej, mogą Państwo znacznie szybciej uzyskać wycenę oraz złożyć zamówienie bez konieczności przyjeżdżania do biura.

Tłumaczenia biznesowe dla firm w atrakcyjnej cenie

Z myślą o klientach korporacyjnych przygotowaliśmy między innymi program powitalny 6 x 15% na tłumaczenia dla firm. Obejmuje on 6 pierwszych zleceń w naszym biurze, na które zapewniamy 15% zniżki. Po zakończeniu programu powitalnego oferujemy indywidualnie dopasowany program partnerski.

Oraz:

Zapraszamy klientów biznesowych do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą tłumaczeń biura tłumaczeń we Wrocławiu.