fbpx

Centrum Lingwistyczne Krzysztof Pasiewicz

TŁUMACZENIA DOKUMENTÓW WROCŁAW

TŁUMACZENIA DOKUMENTÓW WROCŁAW

TŁUMACZENIA DOKUMENTÓW WROCŁAW

Biuro tłumaczeń CLKP przedstawia swoim klientom z Wrocławia oraz z innych miast Polski szeroką ofertę tłumaczeń ustnych oraz konsekutywnych, a także przysięgłych i pisemnych, realizowanych również za pomocą platformy on-line. Możesz zlecić nam swoje tłumaczenie nie wychodząc z domu! Oferujemy bezpłatną i szybką wycenę przesłanych nam dokumentów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą Bazą Standardowych Dokumentów, dzięki której sprawdzisz w jakim czasie zrealizujemy tłumaczenie Twojego dokumentu. Sam wybierasz w jakiej formie odbierzesz gotowe zlecenie. Umożliwiamy odbiór osobisty w naszej placówce we Wrocławiu. Jeśli wolisz inną formę odbioru, gotowe dokumenty możemy wysłać pocztą lub dostarczyć przez firmę kurierską.

Dokonujemy tłumaczeń z następujących języków:

Nasi tłumacze z długoletnim stażem pracy mają doświadczenie w tłumaczeniu pisemnym zwykłym oraz specjalistycznym, w przekładzie dokumentów z dziedzin takich jak medycyna, prawo, ekonomia, chemia czy dziedziny techniczne. Realizujemy przekład dokumentów urzędowych, zagranicznych umów, CV, a także dokumentów technicznych, kościelnych, biznesowych oraz wielu innych.

Zapewniamy atrakcyjne ceny dopasowane do rodzaju zlecenia, a także najwyższą jakość i poufność w zakresie tłumaczeń przysięgłych, w tym również uwierzytelnionych tłumaczeń dokumentów. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych z Wrocławia oraz z Bydgoszczy, Katowic i Warszawy.