Tłumaczenia francuskiego Wrocław

Tłumacz francuskiego Wrocław

Polecamy Państwa uwadze usługę tłumaczeń z języka francuskiego. Centrum Lingwistyczne wykonuje zlecenia dla klientów z całej Polski, w tym z Wrocławia i okolicznych miejscowości. Oferujemy między innymi:

  • tłumaczenia ustne,
  • tłumaczenia pisemne,
  • tłumaczenia przysięgłe,
  • tłumaczenia ekspresowe,
  • tłumaczenia specjalistyczne (z zakresu chemii, informatyki, prawa, medycyny, biznesu czy motoryzacji).

Wszystkie tłumaczenia z języka francuskiego wykonujemy samodzielnie- nie zlecamy żadnych działań na zewnątrz, dbając o wysoką jakość i prywatność naszych klientów.

Oferujemy atrakcyjne zniżki na duże zlecenia dla klientów prywatnych oraz pakiety partnerskie dla klientów biznesowych. U nas nie zapłacą Państwo dodatkowo za tłumaczenie ekspresowe lub specjalistyczne, a specjalny system weryfikacji tłumaczenia zapewni najwyższą jakość usługi.

Przekład z francuskiego online

W naszej ofercie znajdą Państwo także usługę tłumaczeń zdalnych. Dostępna na stronie baza dokumentów pozwoli sprawdzić, ile kosztuje interesujące Państwa tłumaczenie na język francuski, a następnie zlecić je za pomocą formularza. Jeśli dokument nie znajduje się w naszej bazie, wystarczy skontaktować się z nami, a jeden z naszych pracowników przygotuje dla Państwa osobną wycenę. Po wykonaniu tłumaczenia zostanie ono dostarczone pocztą lub kurierem.

Wykonujemy także:

A także:

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług w zakresie tłumaczeń z języka francuskiego wykonanych przez biuro tłumaczeń we Wrocławiu.