Tłumaczenia konferencyjne Wrocław

Tłumaczenia konferencyjne Wrocław

Centrum Lingwistyczne oferuje swoim klientom z Wrocławia oraz z innych miast Polski tłumaczenia konferencyjne oraz kompleksową obsługę językową wydarzenia, a także dokonanie tłumaczeń pisemnych i przysięgłych. Proponujemy również tłumaczenie dokumentów za pomocą platformy on-line. W naszej Bazie Standardowych Dokumentów możesz sprawdzić, w jakim czasie zrealizujemy Twoje zlecenie.


Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie tłumaczeń ustnych, tj. symultanicznych i konsekutywnych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny (przy większym zleceniu cennik dopasowujemy indywidualnie) oraz profesjonalne usługi translatorskie dokonywane przez grono doświadczonych tłumaczy z następujących języków:


  • angielski,
  • niemiecki,
  • francuski,
  • ukraiński,
  • rosyjski.

Tłumaczenia konferencyjne dotyczą przekładu wypowiedzi zarówno podczas konferencji, jak i mogą być wykorzystywane podczas wystąpień, spotkań na wysokim szczeblu i spotkań biznesowych. Oferowane przez nas tłumaczenia symultaniczne, tzw. równoległe, polegają na przekładzie po raz pierwszy usłyszanej wypowiedzi i są wygodne dla uczestników spotkania, którzy słyszą już przetłumaczoną wypowiedź prelegenta w swoich słuchawkach. Tłumaczenia konsekutywne z kolei odbywają się już po zakończeniu wypowiedzi danej osoby.


Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, a także partnerów biznesowych z Wrocławia oraz z innych miast Polski. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą tłumaczeń Biura CLKP. Przekład wykonany przez naszych doświadczonych tłumaczy jest gwarancją tłumaczenia najwyższej jakości!


Wykonujemy także:


A także: