fbpx

Centrum Lingwistyczne Krzysztof Pasiewicz

Tłumaczenia prawnicze Wrocław

Tłumaczenia prawnicze Wrocław

Tłumaczenia prawnicze Wrocław

Oferta Centrum Lingwistycznego gwarantuje klientom z Wrocławia i okolic swobodny dostęp do profesjonalnych tłumaczeń prawniczych. Zrealizują Państwo u nas:

  • tłumaczenia dokumentów i pism sądowych,
  • tłumaczenia aktów notarialnych,
  • tłumaczenia umów,
  • tłumaczenia pozwów,
  • tłumaczenia testamentów.

Zapewniamy realizację zlecenia przez etatowego tłumacza wyspecjalizowanego w danym zagadnieniu. Wiemy, jak ważna jest Państwa prywatność i najwyższa jakość przekładu – dlatego wszystkie zlecenia realizujemy samodzielnie, nie zlecając nic na zewnątrz. O jakość przekładów dbamy, stosując sprawdzony system weryfikacji poprawności tłumaczeń.

Zachęcamy także do skorzystania z naszego biura tłumaczeń online. Na stronie internetowej udostępniamy bazę dokumentów, dzięki której można błyskawicznie poznać cenę interesującego Państwa przekładu. Jeśli tłumaczenie ma obejmować mniej standardowe dokumenty, również dokonujemy szybkiej wyceny po otrzymaniu skanu. Cały proces złożenia zamówienia realizowany jest przez internet.

Wykonujemy także:

Oraz:

Najwyższa jakość i atrakcyjna cena

Skorzystanie z oferty CLKP to gwarancja atrakcyjnej ceny – nie pobieramy dodatkowych opłat za tłumaczenia specjalistyczne oraz ekspresowe. Oferujemy również zniżki na częste tłumaczenia przysięgłe powtarzających się dokumentów oraz pakiety partnerskie dla przedsiębiorstw. Zachęcamy klientów do zapoznania się z pełną ofertą biura tłumaczeń Wrocław.