Tłumaczenia rosyjskiego Wrocław

Tłumaczenia rosyjskiego Wrocław

W ofercie Centrum Lingwistycznego Krzysztofa Pasiewicza znajdą Państwo tłumaczenia z języka rosyjskiego z Wrocławia i okolic.

Oferujemy Państwu:

  • tłumaczenia ekspresowe,
  • tłumaczenia pisemne,
  • tłumaczenia ustne,
  • tłumaczenia przysięgłe,
  • tłumaczenia specjalistyczne (z zakresu takich dziedzin jak chemia, medycyna, informatyka, prawo, biznes czy motoryzacja).

Nasi tłumacze to etatowi specjaliści, stale podnoszący swoje umiejętności. Z dbałości o Państwa prywatność oraz wysoką jakość tłumaczeń rosyjskiego, wszystkie zlecenia wykonywane są przez nasze biuro – nie zlecamy tłumaczeń na zewnątrz. Korzystamy również ze sprawdzonego systemu weryfikacji poprawności tłumaczeń, dzięki któremu jesteśmy pewni, że tekst, który Państwo otrzymają, będzie najwyższej jakości.

Oferujemy atrakcyjne zniżki na często tłumaczone dokumenty z i na rosyjski, a także pakiety partnerskie dla klientów biznesowych.

Tłumaczenia rosyjskiego online

Polecamy Państwa uwadze również naszą usługę biura tłumaczeń online. Dzięki dostępnej na naszej stronie internetowej bazie dokumentów mogą Państwo w prosty i szybki sposób sprawdzić cenę tłumaczenia języka rosyjskiego. Nastepnie wystarczy wysłać do nas skan i opłacić zlecenie, a tłumaczenie zostanie do Państwa dostarczone pocztą lub kurierem. Jeśli dokumentu nie ma w bazie, wykonujemy błyskawiczną wycenę na podstawie przesłanego skanu.

Wykonujemy także:

A także:

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług biura tłumaczeń we Wrocławiu.