Tłumaczenia ustne Wrocław

Tłumaczenia ustne Wrocław - symultaniczne i konsekutywne

Biuro tłumaczeń CLKP oferuje swoim klientom z Wrocławia oraz z innych miast Polski (m.in. Katowic, Bydgoszczy, Warszawy) kompleksowe usługi z zakresu tłumaczeń symultanicznych, przysięgłych, a także pisemnych, które realizowane są również za pomocą platformy on-line. Dzięki naszej Bazie Standardowych Dokumentów w łatwy sposób sprawdzisz w jakim czasie dokonamy tłumaczenia Twojego dokumentu.


Grono profesjonalnych tłumaczy posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie tłumaczeń ustnych, czyli symultanicznych i konsekutywnych. Te pierwsze, tzw. równoległe lub konferencyjne, wykorzystywane są podczas wystąpień, bankietów, spotkań biznesowych oraz spotkań na wysokim szczeblu. Polegają na bezpośrednim tłumaczeniu pierwszy raz usłyszanej wypowiedzi. Podczas konferencji tłumacz dokonuje przekładu tekstu od razu po jego wysłuchaniu, aby słuchacze zebrani na sali mogli zrozumieć wystąpienie prelegenta.


Dokonujemy tłumaczeń symultanicznych oraz pisemnych z i na następujące języki:

  • angielski,
  • niemiecki,
  • francuski,
  • ukraiński,
  • rosyjski.

Centrum Lingwistyczne gwarantuje swoim Klientom z Wrocławia oraz innych miast Polski profesjonalne usługi lingwistyczne oraz atrakcyjne ceny, które w przypadku większego zlecenia uzgadniamy indywidualnie. Zachęcamy do zaufania naszym tłumaczom i powierzenia nam przekładu swoich dokumentów. Gwarantujemy najwyższą jakość usług translatorskich w zakresie tłumaczeń przysięgłych i specjalistycznych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i małych przedsiębiorstw oraz korporacji.Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług


Wykonujemy także:


A także: