Tłumaczenia biznesowe Warszawa

Tłumaczenia biznesowe Warszawa

Szukasz profesjonalnego tłumaczenia biznesowego? Centrum Lingwistyczne Krzysztof Pasiewicz oferuje obsługę tłumaczeniową podczas konferencji, spotkań biznesowych, wykładów czy szkoleń. Dzięki obecności naszego tłumacza, zaprezentujesz się z najlepszej strony zagranicznemu partnerowi biznesowemu! Z chęcią przetłumaczymy dokumenty firmowe i wyjaśnimy treść umów – również z dziedzin specjalistycznych.

Doświadczenie w tłumaczeniu dla firm

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy przez 25 lat działalności. W tym okresie realizowaliśmy szereg zleceń dla klientów biznesowych, działających na terenie Warszawy i całej Polski. Świadczyliśmy usługi podczas spotkań handlowych małych i dużych firm z przeróżnych branż m.in.:

  • wydawnictw,
  • instytucji naukowych,
  • urzędów.

Wykonujemy tłumaczenia ustne, pisemne, przekłady umów. Współpracujemy także z firmami w ramach targów, konferencji i spotkań biznesowych.

Tłumaczenie dla klientów korporacyjnych

Dla nowych firm przygotowaliśmy specjalną ofertę: Program powitalny 6 x 15%. Program oferuje zniżkę dla klientów korporacyjnych na pierwszych 6 tłumaczeń realizowanych przez nasze biuro. Oferta skierowana jest wyłącznie do osób prawnych, osób prowadzących działalność gospodarczą oraz jednostek budżetowych.

Żeby przystąpić do programu należy wysłać do nas e-mail lub wyrazić chęć uczestnictwa pisemnie. Warunkiem dołączenia do programu jest niekorzystanie z naszych usług w ostatnich 3 latach. Współpracujących już z nami klientów z Warszawy i innych części kraju zapraszamy do uczestnictwa w Programie Partnerskim!

Zobacz także: