Tłumaczenia stron internetowych Wrocław

Tłumaczenia stron internetowych Wrocław

Klientom indywidualnym oraz małym i dużym przedsiębiorstwom z Wrocławia oraz innych miast Polski, Centrum Lingwistyczne CLKP oferuje tłumaczenie stron internetowych. Ponadto, świadczy usługi translatorskie w zakresie tłumaczeń ustnych: symultanicznych oraz konsekutywnych, a także tłumaczeń pisemnych zwykłych i przysięgłych, również za pośrednictwem portalu on-line.


Doświadczenie naszych tłumaczy jest gwarancją świadczenia usług translatorskich o najwyższej jakości. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybki czas realizacji zlecenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą Bazą Standardowych Dokumentów, dzięki której w prosty sposób sprawdzisz, jak szybko zrealizujemy tłumaczenie Twoich dokumentów. Posiadamy specjalny system weryfikacji poprawności tłumaczeń, dzięki czemu możesz mieć pewność dobrze wykonanego przekładu Twojej strony internetowej.


Nasze grono tłumaczy składa się m.in. z ekspertów w zakresie tłumaczenia stron internetowych, którzy podejmują się również dokonania przekładu specjalistycznych tekstów z dziedziny informatyki, prawa, medycyny, ekonomii i biznesu oraz innych języków technicznych. Jesteśmy specjalistami w swoich fachu, dlatego możesz nam zaufać i powierzyć tłumaczenie swojej strony internetowej. Nie pobieramy dodatkowych opłat za ekspresowe wykonanie zadania ani tłumaczenie języka typowego dla danej branży.


Biuro tłumaczeń CLKP zapewnia obsługę lingwistyczną spotkań na wysokim szczeblu i biznesowych, konferencji i wystąpień we Wrocławiu oraz w innych miastach Polski (Bydgoszcz, Katowice, Warszawa), a także usługi translatorskie z i na następujące języki: