Biuro tłumaczeń Wrocław

Biuro tłumaczeń Wrocław

Centrum Lingwistyczne to biuro tłumaczeń założone w 1989 roku, świadczące usługi tłumaczeń dla klientów z całej Polski, także z Wrocławia. W naszej ofercie znajdą Państwo tłumaczenia na i z języków:

Świadczymy zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i specjalistyczne, między innymi z dziedziny:

Posiadamy w naszej ofercie także tłumaczenia przysięgłe, pisemne oraz ustne. Nie pobieramy dodatkowych opłaty za tłumaczenia specjalistyczne i ekspresowe, a w przypadku powtarzających się zamówień na popularne dokumenty oferujemy zniżki nawet do 50%.

Realizujemy również tłumaczenia zdalne – zachęcamy do skorzystania z naszego internetowego biura tłumaczeń także osobom z Wrocławia, gdzie znajdą Państwo bazę najczęściej wykorzystywanych dokumentów wraz z ceną. Wystarczy wysłać do nas skan dokumentu i podać oczekiwaną datę realizacji zamówienia, a my dostarczymy je pocztą lub kurierem.

Biuro tłumaczeń online to gwarancja wygody i możliwość skorzystania z naszych usług z każdego miejsca w Polsce.

Atrakcyjne oferty na tłumaczenia dla firm i instytucji

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów prywatnych, ale także do firm i instytucji, dla których przygotowujemy atrakcyjne pakiety, jak na przykład program powitalny 6 x 15%. Przy dłuższej współpracy oferujemy spersonalizowane programy partnerskie.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą biura tłumaczeń dla klientów z Wrocławia. Oferujemy tłumaczenia z wielu dziedzin, m.in: