Tłumaczenie dokumentów Wrocław

Tłumaczenie dokumentów Wrocław

Biuro tłumaczeń CLKP przedstawia swoim klientom z Wrocławia oraz z innych miast Polski szeroką ofertę tłumaczeń ustnych, w tym tłumaczeń symultanicznych oraz konsekutywnych, a także przysięgłych i pisemnych, realizowanych również za pomocą platformy on-line. Możesz zlecić nam swoje tłumaczenie nie wychodząc z domu! Oferujemy bezpłatną i szybką wycenę przesłanych nam dokumentów.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą Bazą Standardowych Dokumentów, dzięki której sprawdzisz w jakim czasie zrealizujemy tłumaczenie Twojego dokumentu. Sam wybierasz w jakiej formie odbierzesz gotowe zlecenie. Umożliwiamy odbiór osobisty w naszej placówce we Wrocławiu. Jeśli wolisz inną formę odbioru, gotowe dokumenty możemy wysłać pocztą lub dostarczyć przez firmę kurierską.


Dokonujemy tłumaczeń z następujących języków:


  • angielski,
  • niemiecki,
  • francuski,
  • ukraiński,
  • rosyjski.

Nasi tłumacze z długoletnim stażem pracy mają doświadczenie w tłumaczeniu pisemnym zwykłym oraz specjalistycznym, w przekładzie dokumentów z dziedzin takich jak medycyna, prawo, ekonomia, chemia czy dziedziny techniczne. Realizujemy przekład dokumentów urzędowych, zagranicznych umów, CV, a także dokumentów technicznych, kościelnych, biznesowych oraz wielu innych.


Zapewniamy atrakcyjne ceny dopasowane do rodzaju zlecenia, a także najwyższą jakość i poufność w zakresie tłumaczeń przysięgłych, w tym również uwierzytelnionych tłumaczeń dokumentów. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych z Wrocławia oraz z Bydgoszczy, Katowic i Warszawy.