Tłumaczenia CV Katowice

TŁUMACZENIA CV KATOWICE

Profesjonalne CV to podstawa w procesie poszukiwania pracy. Jest to pierwszy dokument, na który potencjalny pracodawca zwróci uwagę i na jego podstawie dokona wstępnej selekcji kandydatów. W przypadku starania się o pracę w koncernie międzynarodowym, pracodawcy zwykle wymagają przedstawienia CV i listu motywacyjnego w języku ojczystym firmy. Ważne, by mieszkańcy Katowic, którzy nie znają biegle języków obcych, wiedzieli do kogo zwrócić się z zadaniem tłumaczenia CV i listu motywacyjnego.

Furtka do kariery zawodowej

Centrum Lingwistyczne Krzysztof Pasiewicz wykonuje profesjonalne tłumaczenia dokumentów rekrutacyjnych w takich językach jak:

Zapewniamy usługi na tłumaczenia:

Oraz tłumaczenia specjalistyczne z wielu dziedzin:

Wysoka jakość i atrakcyjna cena

Tłumaczenia ustne na wysokim poziomie wykonywać mogą tylko wyspecjalizowani tłumacze. Tacy pracują w CLKP – w trosce o Państwa prywatność nigdy nie zlecamy tłumaczeń na zewnątrz, zawsze realizują je nasi etatowi pracownicy, posiadający wieloletnie tłumaczenie i stale poprawiający swoje umiejętności. 

Nasza oferta to jednak nie tylko wysoka jakość, ale również atrakcyjne ceny usług. Nie pobieramy dodatkowych opłat za przyspieszony termin realizacji tłumaczenia lub za tłumaczenie specjalistyczne. Klientom często korzystającym z naszych usług gwarantujemy zniżki, oferujemy również pakiet lojalnościowy dla klientów korporacyjnych.

Poszukującym wygodnej oferty tłumaczeń pisemnych polecamy także naszą usługę biura tłumaczeń online, która umożliwia złożenie zamówienia przez naszą stronę internetową – przetłumaczone dokumenty wysyłane są do Państwa pocztą lub kurierem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą biura tłumaczeń Katowice.