Tłumaczenie niemieckiego Bydgoszcz

Tłumaczenia przysięgłe języka niemieckiego Bydgoszcz

Centrum Lingwistyczne świadczy usługi z zakresu tłumaczeń przysięgłych, medycznych, pisemnych, ustnych oraz specjalistycznych z języka niemieckiego oraz na język niemiecki na terenie Bydgoszczy. Mamy 28letnie doświadczenie, a nasi germaniści przysięgli stale szkolą swój warsztat. Współpracujemy tylko z etatowymi tłumaczami, nie zatrudniamy firm zewnętrznych. Proponujemy szybką realizację w atrakcyjnych cenach. Przyjmujemy zlecenia na tłumaczenia online od klientów z całej Polski, w tym na tłumaczenia CV na niemiecki.

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego w Bydgoszczy

Tłumacze przysięgli niemieckiego związani z Centrum Lingwistycznym założonym przez Krzysztofa Pasiewicza w Budgoszczy to osoby z kilkuletnim doświadczeniem. Z powodzeniem zajmują się tłumaczeniem dokumentów procesowych oraz samochodowych w atrakcyjnych cenach. Nasi pracownicy przestrzegają zasad etyki zawodowej i obowiązuje ich pełna poufność powierzanych treści. 

Tłumaczenia specjalistyczne z języka niemieckiego

Biuro tłumaczeń z siedzibą w Bydgoszczy przyjmuje zlecenia na:

  • tłumaczenia internetowe online,
  • przekład ustny symultaniczny,
  • tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnione,
  • tłumaczenia medyczne, techniczne

Przyjmujemy zlecenia na przekłady specjalistyczne z różnych dziedzin naukowych. Zajmujemy się między innymi: prawem, ekonomią, polityką, techniką. Nie pobieramy dodatkowych opłat za przekłady specjalistyczne. Przy większych zleceniach na tłumaczenie tekstów, ustalamy indywidualne warunki płatności oraz termin realizacji. Wykorzystujemy system weryfikacji poprawności wykonywanych tłumaczeń. 

Wykonujemy także:

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty również w formie online: