Tłumaczenia niemieckiego Katowice

Tłumaczenia niemieckiego Katowice

Centrum Lingwistyczne poleca swoje usługi w zakresie tłumaczeń z języka niemieckiego w Katowicach.

Współpraca z firmami niemieckimi to podstawa wielu biznesów w naszym kraju. Generuje to potrzebę częstych tłumaczeń – nierzadko są to umowy i specjalistyczne dokumenty. Tłumacz języka niemieckiego to osoba, która przydaje się również podczas spotkań z partnerami z zagranicy. Biuro tłumaczeń Katowice odpowiada na wszystkie Państwa potrzeby w tym zakresie.

Tłumacze przysięgli niemieckiego

W ofercie tłumaczeń z niemieckiego mamy między innymi:

  • tłumaczenia ustne,
  • tłumaczenia pisemne,
  • tłumaczenia przysięgłe,
  • tłumaczenia techniczne i biznesowe,
  • tłumaczenia ekspresowe.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszego biura tłumaczeń online. Oferujemy podstawową ofertę usług skierowaną dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dodatkowo proponujemy tłumaczenia techniczne – nasi specjaliści posiadają szerokie doświadczenie językowe z różnych branż przemysłu i nie tylko. Ponadto nasze Centrum Lingwistyczne uzupełnia w pełni wykwalifikowany tłumacz przysięgły języka niemieckiego realizujący tłumaczenia dokumentów prawnych.

W naszej bazie dokumentów dostępnej na stronie znajdą Państwo najpopularniejsze dokumenty wraz z automatyczną wyceną. Wystarczy złożyć zamówienie, a przetłumaczony dokument zostanie do Państwa wysłany pocztą lub kurierem do Katowic.

Zespół CLKP to wykwalifikowani germaniści etatowi, którzy gwarantują sprawną i profesjonalną realizację zlecenia. Dbając o prywatność naszych klientów, nie zlecamy żadnym tłumaczeń na zewnątrz. Realizujemy także zamówienia ekspresowe – bez konieczności dodatkowej dopłaty!

Wykonujemy także:

Oraz: