Tłumaczenia rosyjskiego Katowice

Tłumaczenia rosyjski Katowice

Biuro CLKP oferuje usługi w zakresie tłumaczeń z języka rosyjskiego. Nasza oferta tłumaczeń dostępna jest dla klientów z całej Polski, w tym także z Katowic. Funkcjonujemy na rynku od 1989 roku, stale poszerzając swoje kompetencje i dbając o najwyższą jakość świadczonych usług.

Z zakresu języka rosyjskiego oferujemy:

  • tłumaczenia ustne,
  • tłumaczenia pisemne,
  • tłumaczenia przysięgłe,
  • tłumaczenia ekspresowe,
  • tłumaczenia specjalistyczne (z zakresu takich dziedzin jak medycyna, prawo, informatyka, biznes, chemia czy motoryzacja).

Tłumaczenia rosyjskiego online

Prowadzeniu biura tłumaczeń online pozwala nam świadczyć usługi tłumaczeń z języka rosyjskiego nie tylko w Katowicach, ale również w całej Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bazą dokumentów, gdzie znajdą Państwo najczęściej tłumaczone dokumenty wraz z cenami. Jeśli interesuje Państwa mniej popularne tłumaczenie na rosyjski, wystarczy wysłać do nas skan i podać oczekiwany termin realizacji – przygotujemy błyskawiczną wycenę, a dokument dostarczymy pocztą lub kurierem.

Dlaczego warto wykonac przekład u nas?

CLKP to biuro, które dba o Państwa wygodę – nie pobieramy dodatkowych opłat za tłumaczenia specjalistyczne ani ekspresowe. Przy powtarzających się tłumaczeniach tych samych dokumentów oferujemy zniżki nawet do 50%. Posiadamy także atrakcyjne pakiety dla klientów biznesowych.

Nasz zespół składa się z etatowych tłumaczy rosyjskiego – w trosce o Państwa prywatność nie zlecamy tłumaczeń na zewnątrz. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura tłumaczeń w Katowicach.

Wykonujemy także:

Oraz: