Tłumaczenia przysięgłe Katowice

Tłumacz przysięgły Katowice

W ofercie CLKP znajdą Państwo usługę tłumaczeń przysięgłe dla klientów z całej Polski, między innymi z Katowic. Realizujemy tłumaczenia dokumentów i pism sądowych, pozwów, umów czy testamentów. Przekłady przygotowywane są przez profesjonalnych tłumaczy, wyszkolonych w zakresie danego zagadnienia.

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe z takich języków jak:

Oraz tłumaczenia z wielu dziedzin:

Zachęcamy również do skorzystania z usługi biura tłumaczeń online, dzięki któremu mogą Państwo złożyć u nas zamówienie szybko i wygodnie, bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy wybrać odpowiedni dokument na naszej stronie internetowej, przesłać skan oraz uiścić opłatę. Dokumenty zostaną wysłane do Państwa pocztą lub kurierem.

Oferta CLKP

Centrum Lingwistyczne zostało założone w 1989 roku przez Krzysztofa Pasiewicza, tłumacza przysięgłego języka angielskiego – z zagadnieniami prawniczymi jesteśmy więc związani od samego początku. Zlecenia dla naszego biura realizują tylko etatowi tłumacze z wieloletnim doświadczeniem – w trosce o prywatność klientów i wysoką jakość usługi nie zlecamy żadnych prac na zewnątrz.

Nasza oferta jest również atrakcyjna cenowo – nie pobieramy dodatkowych opłat za tłumaczenia specjalistyczne lub o przyśpieszonym terminie realizacji, oferujemy także znaczne zniżki na częste tłumaczenia jednego dokumentu. Klientom korporacyjnym proponujemy pakiet lojalnościowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą biura tłumaczeń Katowice.