TŁUMACZENIA MEDYCZNE KATOWICE

TŁUMACZENIA MEDYCZNE KATOWICE

Sporządzenie dobrego tłumaczenia medycznego to nie tylko kwestia wysokich umiejętności lingwistycznych, ale także posiadanie specjalistycznej wiedzy z zakresu medycyny. Tylko tłumacze spełniający powyższe warunki mogą podjąć się tego wyzwania. W Katowicach warto zwrócić się w tej sprawie do naszego biura lingwistycznego, które specjalizuje się w takich obszarach jak:

  • tłumaczenia tekstów medycznych,
  • tłumaczenia dokumentacji medycznej,
  • tłumaczenia tekstów farmaceutycznych,
  • tłumaczenia tekstów biologicznych,
  • tłumaczenia tekstów naukowych z zakresu medycyny.

Profesjonalizm i terminowość

Zapewniamy najwyższą jakość przekładów, dzięki czemu jesteśmy godni zaufania zarówno dla pacjentów i lekarzy z Katowic, jak i dla przedsiębiorstw z branży medycznej działających na tym terenie. Nasze tłumaczenia wyróżniają się nie tylko rzetelnością, ale też przystępnym cennikiem. Potwierdza to choćby fakt, że nie wprowadzamy dodatkowych opłat w związku z tłumaczeniem tekstów specjalistycznych czy też realizowanych w trybie natychmiastowym. Pracują dla nas wyłącznie doświadczeni tłumacze, dla których kontakt z obcym językiem to nie tylko praca, ale też pasja.

W jakim języku?

Mieszkańcy Katowic mogą nam powierzyć tłumaczenia tekstów medycznych w takich językach jak:

Oraz tłumaczenia z wielu dziedzin:

Przekłady medyczne wykonywane są zarówno z naszego języka ojczystego na języki obce, jak i z języków obcych na język polski.