Tłumaczenia ustne Katowice

Tłumaczenia ustne Katowice - symultaniczne i konsekutywne

Tłumacz ustny to osoba, która często gości na różnego rodzaju spotkaniach biznesowych, politycznych czy też po prostu towarzyskich. Jego usługi są niezastąpione, gdy uczestnicy chcą przeprowadzić rozmowę, a nie znają wspólnego języka.

Centrum Lingwistyczne w swojej ofercie dla klientów z Katowic posiada tłumaczenia ustne:

  • tłumaczenia ustne konsekutywne – odbywające się po zakończeniu wypowiedzi danej osoby.

Tłumaczenia ustne dla firm i osób prywatnych realizujemy dla najpopularniejszych języków europejskich.

Zapewniamy usługi na tłumaczenia:

Oraz tłumaczenia specjalistyczne z wielu dziedzin:

Wysoka jakość i atrakcyjna cena

Tłumaczenia ustne na wysokim poziomie wykonywać mogą tylko wyspecjalizowani tłumacze. Tacy pracują w CLKP – w trosce o Państwa prywatność nigdy nie zlecamy tłumaczeń na zewnątrz, zawsze realizują je nasi etatowi pracownicy, posiadający wieloletnie tłumaczenie i stale poprawiający swoje umiejętności. 

Nasza oferta to jednak nie tylko wysoka jakość, ale również atrakcyjne ceny usług. Nie pobieramy dodatkowych opłat za przyspieszony termin realizacji tłumaczenia lub za tłumaczenie specjalistyczne. Klientom często korzystającym z naszych usług gwarantujemy zniżki, oferujemy również pakiet lojalnościowy dla klientów korporacyjnych.

Poszukującym wygodnej oferty tłumaczeń pisemnych polecamy także naszą usługę biura tłumaczeń online, która umożliwia złożenie zamówienia przez naszą stronę internetową – przetłumaczone dokumenty wysyłane są do Państwa pocztą lub kurierem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą biura tłumaczeń Katowice.