Tłumaczenia francuskiego Katowice

Tłumaczenia francuskiego Katowice

Funkcjonujące na rynku od 1989 roku Centrum Lingwistyczne oferuje usługi z zakresu tłumaczeń języka francuskiego. Wykonujemy tłumaczenia dla klientów z całej Polski, w tym także z Katowic. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

  • tłumaczenie pisemne,
  • tłumaczenia ustne,
  • tłumaczenia ekspresowe,
  • tłumaczenia specjalistyczne (m.in. z zakresu medycyny, informatyki, chemii, prawa czy biznesu),
  • tłumaczenia przysięgłe.

Nie pobieramy dodatkowej opłaty za tłumaczenia ekspresowe ani specjalistyczne. W przypadku częstych zleceń na popularne dokumenty w języku francuskim oferujemy atrakcyjne zniżki. Posiadamy także ofertę programów partnerskich dla firm i instytucji.

Atrakcyjna oferta tłumaczeń zdalnych

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego biura tłumaczeń online. W dostępnej na stronie bazie znajdą Państwo najpopularniejsze dokumenty wraz z przygotowanymi cenami. W przypadku mniej popularnych zleceń również zapewniamy bardzo szybką wycenę usługi. Wystarczy wysłać do nas skan pliku, a tłumaczenie zostanie do Państwa dostarczone pocztą lub kurierem.

Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych tłumaczy zatrudnionych na etat. W trosce o prywatność klientów nie zlecamy żadnych tłumaczeń na zewnątrz. Gwarantujemy dzięki temu wysoką jakość usług oraz terminowość. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą tłumaczeń dla klientów z Katowic.

Oferujemy usługi::

Oraz: