Biuro tłumaczeń Katowice

Biuro tłumaczeń Katowice

Zapewne wśród mieszkańców Katowic jest wiele zdolnych osób, które marzą o rozpoczęciu kariery w międzynarodowej firmie, czy też przeżyć zawodową przygodę też poza granicami kraju. Podstawowym krokiem w tym kierunku jest przedstawienie potencjalnemu pracodawcy atrakcyjnego CV, najlepiej w jego języku. Wymagane jest więc profesjonalne tłumaczenie dokumentów rekrutacyjnych.

Kariera w kilku językach

Zarówno tłumaczenie CV, jak i przekład językowy listu motywacyjnego to specjalność naszego biura lingwistycznego. Posiada w tym obszarze bogate doświadczenie. Biegle posługujemy się takimi językami jak:

  • angielski,
  • niemiecki,
  • francuski,
  • rosyjski,
  • ukraiński.

Tłumaczenie na następny dzień

Zajmujemy się także tłumaczeniem dyplomów zawodowych, a także certyfikatów i innych dokumentów potwierdzających umiejętności kandydata do pracy. Oferujemy wysoką jakość w stałej i przystępnej cenie. Ze względu na regularne promocje i akcje rabatowe, nasze usługi są dostępne także dla studentów z Katowic.

Szansa na zawodowy sukces

Zapraszamy osoby z Katowic, które zamierzają aplikować do międzynarodowej firm, a tym samym potrzebują rzetelnego tłumaczenia CV i listu motywacyjnego. Współpraca z nami to szansa na znalezienie wymarzonej pracy.

Nasi tłumacze operują najpopularniejszymi językami europejskimi:

Oraz tłumaczenia z wielu dziedzin: