> Tłumacz Przysięgły Języka Francuskiego Bydgoszcz - Centrum Lingwistyczne Krzysztof Pasiewicz

Tłumaczenie francuskiego Bydgoszcz

TŁUMACZENIA FRANCUSKIEGO BYDGOSZCZ

Zachęcamy do zapoznania się ofertą Centrum Lingwistycznego w Bydgoszczy. Mamy ponad 25letnie doświadczenie i współpracujemy tylko z najlepszymi tłumaczami francuskiego. Świadczymy usługi z zakresu tłumaczeń pisemnychuwierzytelnionychsymultanicznych, ustnych, specjalistycznych oraz medycznych na język francuski na terenie Bydgoszczy i okolic.

Zapewniamy szybką realizację zlecenia, atrakcyjną ofertę cenową oraz rzetelne wykonanie tłumaczenia. Nasi pracownicy wykonują również internetowe tłumaczenie tekstów z języka francuskiego, między innymi CV oraz innych ważnych dokumentów dla wszystkich klientów z Polski. Mogą Państwo również dokonać płatności online w systemu DotPay za pomocą przelewu.

Tłumacze przysięgli języka francuskiego w Bydgoszczy

Tłumacze przysięgli francuskiego związani z Centrum Lingwistycznym w Bydgoszczy przestrzegają zasad etyki zawodowej oraz zobowiązani są do zachowania pełnej poufności powierzonych treści. Nasi pracownicy mają kilka lat stażu i stale szkolą swój warsztat. Nie pobieramy dodatkowych opłat za skrócenie czasu realizacji zlecenia na życzenie klienta. W zakresie języka francuskiego zajmujemy się :

  • tłumaczeniam aktów urodzenia,
  • przekładami aktów zgonu,
  • tłumaczeniami aktów małżeństwa,
  • tłumaczeniami dokumentów samochodowych. 

Tłumaczenia specjalistyczne z języka francuskiego w Bydgoszczy

Pracownicy Centrum Lingwistycznego przyjmują zlecenia na tłumaczenia specjalistyczne w najpopularniejszych językach europejskich: francuskim, niemieckim, angielskim i rosyjskim oraz ukraińskim. Zakres naszych specjalności to prawo, ekonomia, medycyna, polityka i wiele innych. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

Wykonujemy także:

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty również w formie online: