Tłumaczenie angielskiego Bydgoszcz

Tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego Bydgoszcz

Szukasz sprawdzonego biura tłumaczeń z języka angielskiego w Bydgoszczy? Zapoznaj się z ofertą Centrum Lingwistycznego! Mamy kilkunastoletnie doświadczenie, a nasi angliści stale szkolą swój warsztat. Zajmujemy się tłumaczeniami przysięgłymi, poświadczonymi, pisemnymi, ustnymi i specjalistycznymi z języka:

Przed zleceniem usług, nasi tłumacze przygotowują dla klientów indywidualną wycenę tłumaczeń na angielski. Nie pobieramy dodatkowych opłat za przyspieszenie terminu realizacji oraz za wykonanie tłumaczeń specjalistycznych. Świadczymy również usługi z zakresu tłumaczenia dokumentów samochodowych oraz CV.

Tłumacze przysięgli języka angielskiego w Bydgoszczy

Nie współpracujemy z zewnętrznymi biurami zajmującymi się tłumaczeniami z angielskiego. Nasi pracownicy to doświadczeni filolodzy angielscy z kilkuletnim stażem. W krótkim czasie przygotowujemy przekłady dokumentów i rozporządzeń poświadczonych. Przewidujemy zniżki i rabaty na tłumaczenia podobnych dokumentów w tym samym języku. Przyjmujemy zlecenia na tłumaczenia tekstów i dokumentów uwierzytelnionych. Zajmujemy się tłumaczeniami technicznymi, medycznymi oraz symultanicznymi

Tłumaczenia specjalistyczne z języka angielskiego

Przeprowadzamy tłumaczenia specjalistyczne z najbardziej popularnych języków europejskich. Zakres naszych specjalności to:

  • prawo i ekonomia,
  • technika,
  • polityka,
  • medycyna
  • i wiele innych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty również w formie online: