Tłumaczenie rosyjskiego Bydgoszcz

Tłumaczenia rosyjskiego Bydgoszcz

Szukasz doświadczonego biura tłumaczeń rosyjskiego na terenie Bydgoszczy? Centrum Lingwistyczne to doświadczeni profesjonaliści z zakresu tłumaczeń ustnych, pisemnych, uwierzytelnionych oraz specjalistycznych.

Wszystkie zlecenia realizujemy w krótkim czasie i atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy pełną poufność powierzonych treści. Dla klientów z całej Polski przygotowaliśmy również ofertę tłumaczeń internetowych. Mogą Państwo dokonywać płatności za tłumaczenia tekstów online za pomocą systemu DotPay.

Tłumacze przysięgli języka rosyjskiego w Bydgoszczy

Tłumacze przysięgli naszego biura świadczą usług z zakresu tłumaczenia z języka rosyjskiego dokumentów sądowych, drogowych dla klientów z Bydgoszczy. W przypadku zlecenia, które obejmuje podobne dokumenty w tym samym języku, zapewniamy upust cenowy nawet do 50%. Na życzenie klienta przyspieszamy czas realizacji przekładu bez dodatkowych opłat. Przyjmujemy również zlecenia na tłumaczenia dokumentów CV na język rosyjski.

Tłumaczenia specjalistyczne z języka rosyjskiego

Filolodzy Biura Lingwistycznego w Bydgoszczy zajmują się również tłumaczeniami specjalistycznymi z jezyka rosyjskiego, w tym medycznymi i technicznymi oraz symultanicznymi. Zakres naszych zainteresowań to:

  • prawo
  • ekonomia
  • polityka
  • i wiele innych.

Za wykonanie tłumaczenia specjalistycznego z języka rosyjskiego nie pobieramy dodatkowych opłat. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Centrum Lingwistycznego!

Poza jezykiem rosyjskim tłumaczymy także:

Zapraszamy rónież do skorzystania z naszej oferty w formie online: