Tłumaczenia CV Wrocław

Tłumaczenia CV Wrocław

Wśród mieszkańców Wrocławia z pewnością nie brakuje zdolnych i ambitnych osób, które chciałyby rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowym koncernie, bądź też poza granicami Polski. Pierwszym krokiem ku realizacji tego planu jest przygotowanie reprezentacyjnych dokumentów, i to nie tylko pod kątem treści, ale także tłumaczenia.


Dokumenty rekrutacyjne w 5 językach


Z wyzwaniem tłumaczenia CV oraz listu motywacyjnego najlepiej zwrócić się do naszego biura lingwistycznego, które posiada w tym zakresie wieloletnie doświadczenie. Dokonujemy przekładów dokumentów rekrutacyjnych na takie języki jak:


Dziś zamawiasz, jutro otrzymujesz


Dodatkowo tłumaczymy w powyższych językach także dyplomy zawodowe czy dokumenty potwierdzające ukończenie różnego rodzaju kursów zawodowych. Oferujemy stałe atrakcyjne ceny, dzięki czemu z naszych usług mogą skorzystać również studenci i inne osoby będące dopiero na starcie swojej kariery zawodowej. Organizujemy liczne akcje promocyjne, w tym “dziś zamawiasz – jutro otrzymujesz tłumaczenie”.


Czas to pieniądz


Zapraszamy wszystkie osoby z Wrocławia, którym zależy na sprawnym i rzetelnym przetłumaczeniu CV i listu motywacyjnego. W tym przypadku powiedzenie “czas to pieniądz” wydaje się być szczególnie trafne.


Wykonujemy także: