fbpx

Centrum Lingwistyczne Krzysztof Pasiewicz

Tłumaczenia techniczne Wrocław

Tłumaczenia techniczne Wrocław

Tłumaczenia techniczne Wrocław

Oferujemy Państwu profesjonalne tłumaczenia techniczne. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski, także dla klientów z Wrocławia. Nasz zespół profesjonalnych tłumaczy zapewnia tłumaczenia techniczne z języka:

Zapewniamy wysoką jakość przekładów – w celu najwyższego poziomu realizacji usług stosujemy sprawdzony system weryfikacji poprawności tłumaczeń. Korzystamy tylko z usług sprawdzonych tłumaczy – w trosce o Państwa prywatność nie zlecamy żadnych prac na zewnątrz. Zależy nam na tym, by nasi pracownicy mieli wiedzę na najwyższym poziomie, dlatego dokładamy starań, by ciągle podnosili swoje kwalifikacje.

CLKP oferuje także atrakcyjne zniżki na często tłumaczone dokumenty. Nie pobieramy dodatkowych opłat za przekłady specjalistyczne czy ekspresowe. Indywidualnie ustalamy termin realizacji, by jak najbardziej dopasować się do Państwa potrzeb. W ofercie posiadamy również programy partnerskie dla klientów biznesowych. Sprawdź wysokiej jakości tłumaczenia biznesowe dla firm.

Wykonujemy także:

Tłumaczenia przez internet

W naszej ofercie znajdą Państwo także biuro tłumaczeń online. To wygodna alternatywa dla osób, które mieszkają w sporym oddaleniu od naszej siedziby lub nie mają czasu, by samodzielnie przywozić dokumenty do biura. Wystarczy skorzystać z naszej bazy dokumentów dostępnej na stronie, by poznać cenę tłumaczenia i złożyć zamówienie. Po przesłaniu skanu i uiszczeniu opłaty zamówienie przesyłane jest pocztą lub kurierem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura tłumaczeń we Wrocławiu.