Tłumaczenia niemiecki Wrocław

Tłumaczenia niemiecki Wrocław

Potrzebujesz perfekcyjnego przekładu? Tłumaczenia niemiecki Wrocław to sprawdzone Centrum Lingwistyczne z dużym doświadczeniem. Z niezwykłą rzetelnością przygotujemy dla Ciebie ustne i pisemne tłumaczenia, uwierzytelnimy i poświadczymy dokumenty i zajmiemy się tekstami zwykłymi. A to wszystko z użyciem kontaktu zdalnego, który bardzo ułatwia i przyspiesza pracę.

Szeroka oferta tłumaczeń z języka niemieckiego i na niemiecki

Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami przysięgłymi języka niemieckiego wpisanych listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości. Nasze biuro tłumaczeń Wrocław nie nalicza dodatkowych opłat za wykonanie przysięgłych lub profesjonalnych tłumaczeń specjalistycznych. Zanim wyślemy Ci tekst, przygotujemy wycenę (zlecenia w trybie ekspresowym również nie są dodatkowo płatne). Oferujemy:

  • tłumaczenia pisemne,
  • tłumaczenia dokumentów urzędowych (dyplomów, aktów urzędu stanu cywilnego, aktów notarialnych, treści komercyjne, ekstrakty naukowe prac dyplomowych),
  • tłumaczenia pisemne zwykłe,
  • tłumaczenia medyczne,
  • tłumaczenia specjalistyczne,
  • tłumaczenia prawnicze,
  • tłumaczenia przysięgłe polski-niemiecki i niemiecki-polski.

Tłumacz niemieckiego Wrocław

Chcemy spełnić oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Z wielką uwagą i rzetelnością podchodzimy do każdego zlecenia niezależnie od tego, jakiej dziedziny dotyczy. Nasi pracownicy mają szeroką wiedzę i umiejętności, co potwierdzają dyplomy ukończenia studiów filologicznych. Dlatego podejmujemy się tłumaczeń z różnych dziedzin: od ekonomii, medycyny, prawa, polityki, nauki, po technikę.

Szukasz dobrego tłumacza we Wrocławiu? Sprawdź nas! Oprócz tłumaczeń niemieckojęzycznych realizujemy także: