Tłumaczenia przysięgłe Wrocław

Tłumaczenia przysięgłe Wrocław

Tłumacz przysięgły Wrocław to usługa wymagająca szczególnych kwalifikacji. W naszym centrum współpracujemy z tłumaczami o bogatym doświadczeniu z szeroką wiedzą językową. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia uwierzytelnione z wielu języków nie tylko z Europy.

Jak działamy?

Naszym celem jest maksymalne uproszczenie komunikacji z klientem, dlatego korzystamy z nowoczesnych metod, jakie oferuje internet. Wystarczy, ze wyślesz nam zapytanie, a nasze biuro tłumaczeń Wrocław przygotuje indywidualną wycenę. Nie musisz się przy tym obawiać, że pobierzemy dodatkowe opłaty za trudność lub złożoność tekstu. Realizujemy przekład specjalistyczny dokumentów notarialnych, pozwów sądowych i procesowych w formie wymaganej przez konkretne placówki, dokumentów urzędu stanu cywilnego (np. aktów urodzenia czy zawarcia związku małżeńskiego). Specjalnie dla Twojej firmy przygotujemy tłumaczenia online kontraktów, a nawet materiałów reklamowych na najwyższym poziomie. Współpracujemy z wieloma specjalistami, dlatego możemy przygotować tłumaczenia dokumentów w formie ustnej i pisemnej z takich dziedzin jak:

  • prawo i administracja,
  • ekonomia,
  • medycyna,
  • biznes,
  • marketing.

Kto wykonuje tłumaczenia przysięgłe w naszym centrum?

Tłumaczenia przysięgłe Wrocław zrzesza najlepszych specjalistów, którzy są wpisani na listę Ministra Sprawiedliwości. Są to osoby, które na mocy specjalistycznych egzaminów uzyskały uprawnienia do wykonywania przekładu dokumentów urzędowych, sądowych, a nawet medycznych. Masz zatem całkowitą pewność, że wszystkie zlecenia są zrealizowane zgodnie z obowiązującym prawem i będą uznawane przez inne instytucje w kraju i za granicą. Dokładamy wszelkich starań, były wykonane terminowo. Podejmujemy się także tłumaczeń w trybie ekspresowym. W naszej ofercie dostępne są:

Wszystkich zainteresowanych najwyższą jakość tłumaczeń zapraszamy do kontaktu. Korzystając z naszych usług, załatwisz wszystkie formalności bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że do nas napiszesz.