fbpx

Centrum Lingwistyczne Krzysztof Pasiewicz

Tłumaczenia ekspresowe Katowice

Tłumaczenia ekspresowe Katowice

Tłumaczenia ekspresowe Katowice

Biuro tłumaczeń CLKP świadczy usługi tłumaczenia ekspresowego w Katowicach oraz innych miastach Polski, w tym również w Warszawie, Wrocławiu i Bydgoszczy. Dzięki platformie on-line i naszej Bazie Standardowych Dokumentów, możesz sprawdzi, jak długo zajmie nam przetłumaczenie Twojego dokumentu. Oferujemy atrakcyjny cennik, a przy większych zleceniach ustalamy indywidualne ceny. Za pomocą portalu on-line czynnego 24h, umożliwiamy szybką i łatwą wysyłkę dokumentów do wyceny, którą dokonamy błyskawicznie. 

Gwarantujemy krótki czas realizacji zlecenia przez doświadczonych tłumaczy, a także brak dopłat za dokonanie tłumaczeń specjalistycznych oraz expressowych z następujących dziedzin: biznes, medycyna, prawo, ekonomia, informatyka, a także z wielu innych. 

Doświadczeni lingwiści, którzy są zatrudnieni w biurze CLKP, realizują tłumaczenia przysięgłe, pisemne oraz ustne – konsekutywneTłumaczymy dokumenty prawne, paszporty, dowody tożsamości, dokumenty szkolne, CV, umowy, teksty naukowe, a także strony internetowe. W naszej ofercie znajduje się również obsługa lingwistyczna imprez i spotkań biznesowych, konferencji i wystąpień. Jesteśmy specjalistami w swoich fachu, którzy z pasją wykonują pracę. 

Biuro tłumaczeń CLKP jest gwarancją profesjonalnej usługi w najniższej cenie. Zachęcamy naszych klientów z Katowic oraz innych miast Polski do bliższego przyjrzenia się naszej ofercie i skorzystania z tłumaczenia ekspresowego najwyższej jakości. Dla nas liczy się nie tylko jakość tłumaczenia, ale również czas jego realizacji!