fbpx

Centrum Lingwistyczne Krzysztof Pasiewicz

TŁUMACZENIA UKRAIŃSKIEGO KATOWICE

TŁUMACZENIA UKRAIŃSKIEGO KATOWICE

TŁUMACZENIA UKRAIŃSKIEGO KATOWICE

Centrum Lingwistyczne w swojej ofercie posiada usługi tłumaczeń z języka ukraińskiego. Realizujemy zlecenia dla klientów z całej Polski, w tym także z Katowic.

Oferujemy:

Zachęcamy również do skorzystania z naszego biura tłumaczeń online. Dzięki naszej internetowej bazie dokumentów mogą Państwo z łatwością sprawdzić cenę tłumaczenia dokumentów na język ukraiński i zamówić je. Jeśli interesującego Państwa dokumentu nie ma w bazie, wystarczy się z nami skontaktować, a jeden z pracowników przygotuje ekspresową wycenę. Dokumenty zostaną przetłumaczone na ukraiński w terminie podanym przez Państwa oraz dostarczone kurierem lub pocztą.

Najlepsza oferta na przekład ukraińskiego

CLKP to nie tylko gwarancja profesjonalnie wykonanego zlecenia, ale także prywatności  – nie zlecamy żadnych tłumaczeń na zewnątrz, korzystając tylko z usług naszych etatowych pracowników. Ponadto oferujemy atrakcyjne rabaty – nawet do 50% na często powtarzające się zlecenia – oraz programy partnerskie dla klientów biznesowych. Z nami nie zapłacą Państwo dodatkowo za tłumaczenie specjalistyczne lub ekspresowe.

Wykonujemy także:

Oraz:

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług biura tłumaczeń w Katowicach.